Biuro rachunkowe Profais oferuje świadczenie kompleksowych usług księgowych, rachunkowych, kadrowych i płacowych dla polskich i zagranicznych firm. Dostarczane przez nas rozwiązania księgowo – finansowe są w pełni dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Oferujemy księgowość opartą zarówno o tradycyjne rozwiązania jak i zaawansowane systemy informatyczne, dzięki którym współpraca przebiega sprawniej, a Klient ma ułatwiony dostęp do swoich danych księgowych.

Biuro księgowe Łódź - oferta:

  • pełne usługi księgowe i rachunkowe dla firm jednoosobowych, spółek osobowych, kapitałowych oraz osób prywatnych
  • kadry i płace
  • przygotowanie tajnych pasków płacowych dla biur rachunkowych i zakładów pracy
  • dzięki współpracy z siecią Tax Care zapewniamy naszym klientom dostęp do finansowania i usług bankowych

W ciągu wielu lat działalności biura zdobyliśmy szerokie doświadczenie doświadczenie w dziedzinie księgowości, rachunkowości oraz administrowaniu kadrami i płacami. Od początku naszego istnienia zaufaniem obdarzyło nas ponad stu klientów którzy dziś polecają księgowość w Profais swoim znajomym. Dla nas jest to najlepsze wynagrodzenie za naszą pracę.

Co roku wszyscy pracownicy zatrudnieni w biurze księgowym Profais przechodzą szereg kompleksowych z zakresu przepisów podatkowych i księgowości oraz obsługi kadr i płac, co pozwala nam na przestrzeganie i monitorowanie nieustannie zmieniających się przepisów i regulacji prawnych, a także informowanie klienta o wszelkich zmianach i zagrożeniach podatkowych w ramach ich działalności. Naszym celem jest obsługa każdego z Klientów na najwyższym poziomie, co jest realizowane za pomocą stałego elektronicznego dostępu do dokumentów oraz szybką reakcją na zapytania i problemy Klientów, co sprawia, że mają oni pełną kontrolę nad swoimi finansami i bieżącymi sprawami księgowo - rachunkowymi.

Księgowość w Profais to pełne bezpieczeństwo i najwyższa jakość obsługi.

W momencie nawiązania współpracy z naszym biurem księgowym przenoszą Państwo pełną odpowiedzialność za realizacje i skutki powierzonych nam czynności i zadań na naszą firmę, dlatego też posiadamy ubezpieczenie OC od naszej działalności, jednak od samego początku świadczenia usług księgowo – rachunkowych nigdy nie musieliśmy z niego korzystać.

Naszą misją jest maksymalizacja korzyści i oszczędność czasu klienta przy najwyższej jakości usług i nowoczesnych narzędzi księgowych. Twój czas jest dla nas cenny!

Łódzkie biuro rachunkowo – księgowe Profais jest zlokalizowane w bardzo dogodnej lokalizacji, na przy skrzyżowaniu ulicy Zgierskiej i Liściastej, dzięki czemu można do nas łatwo dojechać zarówno tramwajem, autobusem oraz samochodem (przy budynku znajduje się obszerny parking). Jednak nie będą musieli Państwo nas często odwiedzać, ponieważ jako jedne z nielicznych łódzkich biur księgowych mamy własnego kuriera, który raz w tygodniu odbiera od Klientów dokumenty.

Od 2011 roku posiadamy Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego, który jest wydawany przez Centrum Informacji Księgowej, które co roku weryfikuje nasze uprawnienia, kwalifikacje, licencje, ubezpieczenie oraz opinie naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i obdarzenia nas zaufaniem niezbędnym do skorzystania z naszych usług

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM