Biuro księgowe Profais Łódź świadczy kompleksowe usługi księgowe dla wszystkich przedsiębiorstw, których księgowość jest oparta o:

  • Ewidencję ryczałtową
  • Podatkową księgę przychodów i rozchodów
  • Księgi rachunkowe

W Profais obsługujemy wszystkie przedsiębiorstwa, zarówno jednoosobowe działalności jak i spółki prawa handlowego z kapitałem polskim i zagranicznym a także osoby prywatne potrzebujące pomocy księgowej i podatkowej.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób da wynik w postaci oczekiwanych przez obydwie strony efektu, czyli usług księgowych prowadzonych na najwyższym poziomie. Nasze usługi księgowe opieramy o indywidualnie dobrane rozwiązania, które są w pełni dopasowe do charakterystyki i profilu działalności Państwa firmy. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każda usługa będzie unikalna i taka jakiej Państwa firma potrzebuje w danym momencie. Serdeczie zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych nawet wtedy, gdy potrzebują Państwo wyjątkowo nietypowego rozwiązania - z przyjemnościa je przygotujemy, ponieważ dla nas nie ma zadań niemożliwych do zaprojektowania i wdrożenia w praktyce!

Zapraszamy do kontaktu z nami Profais Łódź - usługi księgowe dla Twojej Firmy

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM